«Всюди сонце, в мене злива…»: про Клавдію Петрівну, нову зірку TikTokу

Сьогодні її пісні набирають мільйони переглядів у мережі. При цьому публіці не відомі ні справжнє ім’я виконавиці, ані її обличчя.Якщо ви – сучасна людина, то точно хоча б раз чули про «лікарів, які діагностували депресію» і «маму, яка каже, що я лінива». Авторкою вірусних хітів є нова українська артистка Клавдія Петрівна (Klavdia Petrivna). У публічному просторі немає інформації про її справжнє ім’я, обличчя співачки також досі залишається загадкою.

Чому Клавдія Петрівна?

Це псевдонім. Так звуть героїню роману Володимира Винниченка “Записки кирпатого Мефістофеля”. Клавдія Петрівна — мати-одиначка, в яку закохався головний герой твору.

Нова зірка соцмереж є артисткою українського лейблу NEBO. Вона вже випустила мінізбірку під назвою “Бережи мене”. Це особистий щоденник, який Клавдія Петрівна поклала на музику та присвятила мінливості та турбулентності життя кожної сучасної українки.

«Це Нова Легенда! @klavdia_petrivna! Вітаємо!», «Супер», — реагують підписники артистки на її нову композицію.

Плюс перша леді

Спочатку співачка експериментувала з музикою в GarageBand. А тепер її треки стали вірусними в TikTok, набираючи мільйони переглядів, а перша леді України Олена Зеленська цитує артистку під час публічних появ.

Наприклад, під час свого виступу в рамках Саміту перших леді та джентльменів у вересні вона розповідала публіці про важливість обізнаності щодо психічного здоровʼя та депресії зокрема.

«Більшість українців вважають цю тему несерйозною. Пісня навіть така є: «Лікар каже, що це депресія, мама каже, що я лінива»», — зазначала перша леді.

Співпраця з OSTY

Свої перші твори зірка соцмереж записувала з молодим українським виконавцем OSTY. Їхній спільний трек «Хто ти» також один з найбільш вірусних у TikTok.

Доволі популярною стала пісня «Я щаслива», у якій йдеться про депресію. Ролики, які користувачі мережі викладають із цією композицією, набирають сотні тисяч переглядів та численні коментарі.

Досі загадка

Клавдія Петрівна не показує свого обличчя. Вона часто викладає відео з видатними голлівудськими акторками. Наприклад, Кейт Вінслет, Анджеліною Джолі, Одрі Гепберн тощо.

На головному фото профілю співачки зображена загадкова жінка з цигаркою та в капелюсі з широкими крисами. У мережі шириться інформація, що Клавдія Петрівна молода жінка. Втім, публіці не доступна особиста інформація про зірку соцмереж…

Я. МОЛОДИЙ

ХІТ ОСЕНІ
Немає сил плакати ночами,
Усе обернулося догори ногами.
Не життя, а чорні плями,
Зруйновані всі мої плани...
Вже накатали в поліції заявку
За те, що образила чиюсь бабку,
Може, відкуплюсь великими грошима,
Пошлю всіх своїми очима...
Про любов навіть не говорю,
В Sіms 3 чоловічка створю.
Всередині душі ураган,
Відчуйте мій жахливий стан...

Лікарі кажуть, що це депресія.
Мама каже, що я лінива.
Навколо якась репресія,
Всюди сонце, в мене злива...

Всюди сонце, в мене злива... 
Всюди сонце, в мене злива... 
Всюди сонце, в мене злива,   
Але я щаслива!.. (2 рази)

Всюди сонце, в тебе злива...
Всюди сонце, в тебе злива...
Всюди сонце, в тебе злива,
Але ти щаслива!..
Немає сил плакати ночами,
Усе обернулося догори ногами.
Не життя, а чорні плями,
Зруйновані всі мої плани...

Поділитись: