УСЕ ЗАРАДИ ЖИТТЯ!

3 месяца ago anelya Комментарии к записи УСЕ ЗАРАДИ ЖИТТЯ! отключены

На Дніпропетровщині опіку над літніми людьми з групи ризику взяли на себе Центри соціальної відповідальності.
Щоб захистити людей похилого віку 65+, які мешкають усамітнено, з перших днів карантину в Дніпрі за ініціативи голови Дніпропетровської обласної парторганізації «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Геннадія Гуфмана було створено Центр соціальної відповідальності.

Під час карантину координатори Центру організували адресну доставку хліба та най-необхідніших продуктів пенсіонерам, аби вони не виходили до магазинів, не наражалися на небезпеку.

Як і будь-яка гарна ініціатива, діяльність Центру швидко вийшла за межі Дніпра. Зараз за підтримки Геннадія Гуфмана в
області працює ціла мережа з 11 волонтерських центрів соціальної відповідальності, об’єднаних девізом «Ми вибираємо життя!».

Центри вже успішно ведуть свою діяльність у Кам’янському, Кривому Розі, Покрові, Новомосковську, Нікополі, Павлограді, Тернівці, Синельниковому, в Підгородненській та Обу-хівській громадах. Незабаром розпочнеться робота Центру в Марганці.
Першими в мережу Центрів соціальної відповідальності влилися активісти партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» в Кам’янському.

Лідер ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА -ЗА ЖИТТЯ» в Дніпропетровській області Геннадій Гуфман займається координацією активістів у різних містах регіону і передає керівникам місцевих партійних осередків досвід ефективної організації роботи Центру соціальної відповідальності.

«Фактично, налагодивши процеси та алгоритми роботи Центру соціальної відповідальності в Дніпрі, ми пішли далі, створюючи силами наших партійців і жителів інших міст аналогічні Центри. Це єдиний механізм. Одна команда. Ми проводимо наради з волонтерами з різних міст області, узгоджуємо наші дії. Приємно, що всі вони залучаються до роботи Центру не за рознарядкою, а від душі», – зазначає Геннадій Леонідович.

Під девізом «Ми вибираємо життя!» вони з самого початку карантину ведуть активну волонтерську роботу. Першого ж тижня взяли на себе забезпечення медичними масками, дезінфекторами для рук та рукавичками городян, працівників державних та міських установ і служб, у тому числі МВС.

Перейнявши досвід Дніпра, партійці оперативно організували в Кам’янському волонтерський Центр соціальної відповідальності, робота в якому кипить щодня.

We cannot display this gallery

«З 6-ї години ранку до 24-ї наші телефони дзвонять безперервно, – розповідає керівник Кам’янської міської парторга-
нізації «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Тетяна Чередник. – Для нас немає вихідних. Кожного дня по кілька волонтерських бригад доставляють допомогу людям, які її найбільше потребують. Завдяки нашим волонтерам ми вже допомогли майже тисячі самотніх пенсіонерів. Спасибі всім, хто з нами!»

Крім того, в рамках роботи Центру соціальної відповідаль-
ності в Кам’янському активісти партії надають розпилювачі та засоби дезінфекції для обробки приміщень і територій міським лікарням, школам, державним та комунальним установам, відділам поліції та ОСББ.

А зараз, як повідомляє Тетяна Чередник, вони додатково запустили акцію «Чисте таксі»: обробляють машини міських служб таксі засобами дезінфекції та роздають водіям маски і рукавички.

Долучитися до дружної команди Центру соціальної відповідальності в Кам’янському можна за телефоном: 068 958 98 01 або через соцмережі: www.facebook.com/zagittya.kamenskoe, www.instagram.com/zagittya.kamenskoe

Анна АЛЕКСЄЄВА

Поделиться: