Мерія Дніпра домовилися про співпрацю з київськими колегами

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Мерія Дніпра домовилися про співпрацю з київськими колегами отключены

Команда реагування на кіберзагрози Дніпровської міськради домовилася з київською командою реагування на надзвичайні комп’ютерні події в Україні CERT-UA (спеціалізований структурний підрозділ Державного центру кіберзахисту та протидії кіберзагрозам) щодо співпраці

Вона стане більш системною у сфері моніторингу, запобігання та захисту систем від кібератак.

За словами виконувачки обов’язків заступника міського голови Дніпра Яніки Мерило, вкрай важливо розуміти, що у цифровий час з’являються нові загрози. Тому необхідно не лише створювати електронні рішення і ресурси, але й захищати їх.

«Над цим постійно працює наша команда системних адміністраторів управління інформаційних технологій міськради. Ми розробили конкретні формати, а також покрокову співпрацю з відповідними державними органами. Вже понад 4 місяці з ними налагоджено постійне співробітництво у сфері моніторингу та запобігання загрозам. Тому віруси Petya і Bad Rabbit не зачепили міських мереж і реєстрів», – зауважила вона.

Зі свого боку, керівник Державного центру кіберзахисту та протидії  кіберзагрозам Роман Боярчук підкреслив: «Взаємодія з фахівцями на місцях – одна з основних складових загальної системи кіберзахисту у країні. Особливо, якщо є кваліфіковані фахівці, такі як у Дніпрі. І в цьому треба віддати належне міській раді Дніпра, яка виявляє активність і ініціативу».

Поделиться: