Цьогоріч до суду було направлено понад 2 тисячі справ про хабарництво

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Цьогоріч до суду було направлено понад 2 тисячі справ про хабарництво отключены

У 2017 році Генеральна прокуратура передала до суду 2222 справи підозрюваних у хабарництві

Про це повідомив Генпрокурор України Юрій Луценко в ДніпроОДА під час Шостого засідання Парламентського комітету асоціації Україна – ЄС. Окремою темою зустрічі стала протидія корупції.

«Цьогоріч за корупційні кримінальні злочини затримано  7123 особи.  Із них – 2222 передано до суду. Йдеться про різний рівень корупціонерів. Це, наприклад, член Вищої ради юстиції, керівник міністерства охорони здоров’я, керівник служби праці. Кожен день ми затримуємо в середньому три корупціонери»,  – розповів Юрій Луценко.

За словами генерального прокурора, найпроблемніше питання країни – це робота судів.

«Чому з корупцією в країні досі не покінчено? Тому що справи тисяч хабарників знаходяться в судах, де вироки – дуже унікальне та рідке явище. А вироків з позбавленням волі буквально десятки. Те, що ми регулярно затримуємо суддів, теж є свідченням ситуації в судах», – додав Генпрокурор.

Усі суди в Україні мають бути антикорупційними, зазначив посадовець. Але затягування процесу створення антикорупційного суду є неприпустимим.

«Корупція у всіх її проявах є метастазами однієї ракової пухлини, яка знищує країну. Незалежно від того, маленька це метастаза чи велика. Оцінювати її, протидіяти їй, дати  їй міру покарання має антикорупційний суд, якому суспільство вірить», – підкреслив Юрій Луценко.

Поделиться: