У Дніпрі тривають судові розгляди про діяльність рейдерського угруповання, близького до кримінального авторитета Наріка

  18.10.2022 14:33   -
Кримінал

У Дніпрі тривають судові розгляди щодо діяльності рейдерського угруповання. Один із потерпілих, Дмитро Жеравін, вже кілька років судиться з людьми, чиї прізвища готовий називати відкрито. Про це повідомляють на телеканалі ДніпроTV.

Дмитро Жеравін переконаний, банда рейдерів забрала у нього будинок, бізнес і намагається обібрати. На засідання у Бабушкінський суд він прибув, як третя сторона у справі.

Дмитро Жеравін, постраждав від рук рейдерів: «Цей судовий процес, який слухається в Бабушкінському суді за позовом шахрая Мархасіна, який створив віртуальний борг і вимагає віддати цей борг у підприємства, яке він забрав, відрейдерив і оформив на свою людину».

Позивач – Віталій Мархасін, його Дмитро і вважає очільником рейдерського угруповання. За його версією подій, пан Мархасін спочатку пограбував його підприємство, яке продавало сантехніку, а потім пропонував все повернути… в обмін на будинок Дмитра. Автомобіль, який став предметом судового спору, був придбаний у лізниг до початку цих подій. На момент передачі фірми іншому власнику за авто було сплачено 500 тисяч гривень самим Жеравіним.

Дмитро Жеравін, постраждав від рук рейдерів: «Абсурдність цього позову в тому, що він цей автомобіль вкрав, забрав його, а тепер вимагає гроші за цей автомобіль у цього підприємства. Це рейдерські схеми, які є скрізь, де присутній Мархасін».

Договір на позику у 15 тисяч доларів. Віталій Мархасін начебто позичив ці гроші «АЛМІРА ГРУП», що викупити лізинговий автомобіль. Однак, Дмитро Жеравін стверджує, що за машину не лише вже була сплачена частина грошей, а й коштів від пана Мархасіна не надходило. А сам договір укладений з порушеннями, без свідків та бухгалтерських підписів.
Як же було насправді? Сам Віталій Мархасін не захотів проливати світло на події.

Віталій Мархасін: «Я не коментую нісенітниці всіляких довбнів».

І на суд з’являтися теж не став. Сам Віталій Мархасін вже перебуває в полі зору правоохоронців. Під час обшуків у січні 2020 року в нього вилучили печатки та документи, пов’язані з перереєстрацією майна. Саме ці папери, на думку потерпілої сторони, підтверджували його участь у рейдерській схемі. Проте, згодом Віталію Мархасіну все повернули. У ЗМІ Віталія Мархасіна пов’язують з ОЗУ Олександра Петровського, відомого, як авторитет «Нарік». Називають членом угруповання «Наріка» і жертви рейдерських захватів майна.

На слухання справи не прийшли ані позивач, ані відповідач. Відповідачем, за словами Дмитра Жеравіна, виступає людина пана Мархасіна – Дмитро Михлик, на якого свого часу йому довелося переписати фірму, щоб повернути товар і борги інвесторам, а директором став його батько Олександр. Нині він залишається власником фірми, а розгляд – триває, а Дмитро все ще намагається повернути своє підприємство.