Рейтинг найкращих подарунків колегам на Новий рік

  19.11.2021 16:37   -
Дозвілля

Дарувати цікаві подарунки – це мистецтво, яким володіє далеко не кожен. Особливу складність представляє вибір подарунків колегам, адже далеко не про кожного ми знаємо всю піднаготну, а значить, напевно, погано і володіємо знаннями про смаки того чи іншого співробітника. І якщо вже скоро новорічний корпоратив, а ви так і не знайшли відповідні презенти, то можете ознайомитись з нашими варіантами, серед них ви точно знайдете щось слушне.

Оригінальна флешка

Це не просто дуже популярний подарунок для колег, він ще й практичний. Адже у світі давно майже вся інформація зберігається у цифровому вигляді, зокрема і робочі файли. Так що таку флешку ваш колега зможе використовувати у себе на роботі, або для того, щоб зберегти на ній свої особисті фото, відео або музику. Ну а для того, щоб презент виглядав урочисто, вибирайте флешки в якомусь оригінальному дизайні, наприклад у вигляді персонажів відомих фільмів, героїв коміксів, фруктів і так далі.

Набір делікатесів або солодощів

Їстівний презент – це чудовий варіант для корпоративного подарунка. Тим більше, що варіантів таких наборів дуже багато, завдяки чому ви зможете знайти щось персональне для кожного із своїх співробітників. Якщо ви знаєте, що колега ласун, то можете сміливо вручати йому адвент календар, імбирні пряники, різдвяний штоллен, цукерки з алкогольними смаками, шоколад з незвичайними добавками, бокси солодощів з Америки чи Китаю тощо. А тим, хто далекий від солодкого, краще вручати кошики з різними делікатесами, зокрема закордонного виробництва.

Сумка для ноутбука

Дуже практичний презент, який потрібен кожному, хто працює в офісі і часто змушений брати робочий ноутбук додому. І якщо у вашого співробітника немає такої сумки або вона встигла зноситися, ви цілком можете заповнити цю прогалину і подарувати йому новий і стильний аксесуар! Звичайно ж, особливу увагу варто приділити матеріалу такого виробу, зокрема, краще вибирати сумки, які не промокнуть під дощем і техніка залишиться повністю захищеною від вологи.

Подарункові карти

Що подарувати колезі, якщо зовсім не розумієшся на його смакових вподобаннях? Відповідь проста: купуй для нього подарункову картку на https://onecard.gift/korporativnyye-podarki, адже з її допомогою він зможе сам обрати те, що йому знадобиться для роботи або для побуту. Крім того, такі карти дозволяють відвідувати ще й деякі заклади, наприклад кінотеатри та ресторани, так що ваш співробітник точно знайде розвагу чи подарунок собі до душі.

Щоденник

Незважаючи на те, що більшість інформації ми зберігаємо у своїх гаджетах, багато людей продовжують по-старому користуватися щоденниками. Так що ви можете сміливо купувати для колег оригінальні блокноти та щоденники, в яких вони зможуть записувати важливу інформацію, дати зустрічей та презентацій, телефони та багато іншого. Радимо вам вибирати аксесуари в шкіряній палітурці, тоді ваш презент буде виглядати дорого і стильно.

Термокухоль

Що ще подарувати колезі на Новий рік, як не термокухоль? Адже в холодну пору року бажання пити теплі напої лише загострюється, а отже, ваш співробітник точно знайде застосування такому знаку уваги. Ну а якщо вибрати кухоль з дійсно яскравим принтом або яким-небудь популярним висловом, то такий подарунок точно приведе вашого колегу в захват!

Вибирайте той презент, який здається вам найдоречнішим і нехай ваші стосунки з колегами стануть тільки кращими!

Поділитись: