ПОЧАТОК ШЛЯХУ ДО ВЕЛИКИХ ПЕРЕМОГ

В області пройшов регіональний форум, який став частиною президентського проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Сюди запросили юних переможців територіального етапу, зіркових амбасадорів, а також голів спортивних федерацій та тренерів.

«Кожен чемпіон колись починав свій шлях до великих перемог зі шкільних змагань. Важливо лише мотивувати, повірити, підтримати. Сьогодні вийшла яскрава й конструктивна зустріч. Потішила дискусійна панель, у якій взяли участь діти. Тільки вони так просто можуть говорити про складне. Різні та цікаві думки, щирі відповіді», – зазначив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Онлайн до учасників звернулись заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба, заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко та відома легкоатлетка Ярослава Магучіх.

Форум передбачав чотири дискусійні панелі. На першій своїм досвідом поділилися амбасадори проєкту й інші діячі спорту. «Популяризація здорового способу життя, розвиток спорту. Прагнемо долучити якомога більше хлопців та дівчат. Виховати покоління переможців. Це наша спільна мета», – впевнений чемпіон світу з фехтування Богдан Нікішин.

Срібна призерка Олімпіади з академічного веслування Діна Міфтахутдінова розповіла, які питання їй найчастіше ставлять діти. «Малеча цікавиться, що таке Олімпіада. Як вона проходить, які там представлені види спорту. Як це, бути чемпіоном. Я взагалі дуже люблю спілкуватися з дітьми. Завжди знаходжу час сумлінно виконувати обов’язки амбасадора проєкту», – каже вона.

Кіра з Кам’янського займається черлідингом. Розповіла про свою шкільну команду. «Ми вже виступили у територіальному етапі  й здобули перемогу. Були великі змагання. Понад 90 команд з п’яти видів спорту. Маємо надію дійти до всеукраїнського фіналу», – упевнена юна спортсменка.

Натомість Софія з Магдалинівської громади зізнається:  раніше навіть не знала, що таке спортивне орієнтування. «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» відкрили його для мене. Стало цікаво, записалася до коман­ди. Було дуже весело змагатися. Разом не так страшно. Тренер сказав, що все вийде», – ділиться  дівчинка.

До речі, під час форуму презентували талісман  проєкту. Це стрімкий яструб. За нього проголосували найбільше мешканців.

Максим КАЛЮЖНИЙ

Поділитись: