У Межівській школі №2 – новий сучасний корпус

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Межівській школі №2 – новий сучасний корпус отключены

У Межовій реконструювали школу № 2 – до основного корпусу добудували новий. У будівлі розташували їдальню й початкові класи, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА

Раніше дітлахи тулилися в маленькому приміщенні, де був ще й харчоблок. Учні старших класів ходили в їдальню з основного навчального корпусу вулицею. Особливо незручно це було в холодний період. Тепер діти навчаються й харчуються в комфортних умовах, мають затишну їдальню та сучасне приміщення для початкової школи.
Стара будівля харчоблоку не підлягала реконструкції. Тож звели нову – її прибудували до навчального корпусу. Кухарям також стало зручніше – нарешті з’явилися окремі цехи для готування риби та обробки овочів. А ще – нове обладнання і посуд.
– Працюю в їдальні понад 20 років – і не мріяла, що буду куховарити в таких гарних умовах, – поділилася завідувач їдальні Тетяна Терещенко.
Затишно й малечі початкової школи. На другому поверсі будівлі розташували класи, медпункт, ігрову та спальну кімнати.
– Ми дуже задоволені, що отримали такий чудовий подарунок у новому навчальному році, – розповіла вчителька початкових класів Неля Горбунова. – Діти з групи продовженого дня відпочивають у нових ліжках, а потім ще займаються в гарній ігровій кімнаті.

клас

Прибудові з утепленим фасадом та сучасним інтер’єром зраділи й батьки – це вони звернулися до обласної влади за допомогою. Загалом цьогоріч обласним коштом ремонтують 25 шкіл Дніпропетровщини.

Поделиться: