У Дніпрі пройшов ляльковий парад

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи  У Дніпрі пройшов ляльковий парад отключены

У неділю, 22 жовтня, вулицями Дніпра пройшов ляльковий парад, який дав старт II Міжнародному фестивалю театрів ляльок «ДніпроПаппетФест»

Учасники параду – актори театрів ляльок, студенти Театрально-художнього коледжу та дитячі театральні аматорські колективи.

«Учасники параду пройшли від парку ім. Лазаря Глоби по пр. Дмитра Яворницького до Європейської площі, де Дніпровський міський театр ляльок покаже імпровізовану виставу. Ми запрошуємо усіх прийти на спектаклі у рамках фестивалю, відкрити для себе мистецтво театру ляльок», – зазначив начальник управління культури Євген Хорошилов.

«Я працюю у театрі ляльок вже 25 років, у моєму творчому арсеналі біля півсотні ролей. На мій погляд, «ДніпроПаппетФест» – знакова подія для Дніпра, адже це гарний шанс показати свою майстерність і молодим акторам, і більш досвідченим. Такі події насправді демонструють, що Дніпро – центр культури», – зазначила акторка Дніпровського міського театру ляльок Лілія Цвєткова.

Нагадаємо, з 23 по 27 жовтня дев’ять театрів з України, Болгарії, Польщі, Литовської республіки та Білорусі покажуть у Дніпрі 10 вистав для дітей та дорослих.

Поделиться: