Підсумки ЗНО: Дніпропетровщина посіла четверте місце

Дніпропетровська область посіла четверте місце в Україні за результатами ЗНОМаксимальні 200 балів отримали 15 абітурієнтів області, повідомляє департамент освіти і науки ДніпроОДА. Найвищі бали за тести отримали випускники ліцею інформаційних технологій, обласного фізико-математичного, україно-американського, медичного та 100-го ліцеїв Дніпра. Відзначилися також 11-класники з Кривого Рогу та Нікополю. Загалом в Україні 200 балів отримали майже три сотні абітурієнтів.

«За даними Українського центру оцінювання якості освіти, Дніпропетровська область посідає четверте місце за рівнем успішності на ЗНО. Найкращі результати показали 15 абітурієнтів. Із них шестеро отримали максимальну кількість балів на тестах із математики, троє – з іноземної мови. По два 200-бальники маємо з хімії та біології, по одному – з фізики та історії України»,  – зазначили в департаменті освіти і науки.

Додаткова сесія ЗНО буде проходити до 12 липня. В регіоні на неї зареєструвалися сто випускників, більшість з них буде тестуватися з української мови та літератури. 18 липня стануть відомі результати додаткової сесії.