Мами, які народили в День міста, отримали подарункові сертифікати

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Мами, які народили в День міста, отримали подарункові сертифікати отключены

У День міста в Дніпрі народилися 17 хлопчиків та 9 дівчаток. З поповненням родини привітала виконувачка обов’язків міського голови  Бориса Філатова Світлана Єпіфанцева

«Місія надзвичайно приємна та позитивна. Думаю, це чудовий знак, коли в День міста з’являється таке поповнення», – сказала Світлана Єпіфанцева.

Сьогодні сертифікати від мера на загальну суму майже 200 тис. грн отримають усі 25 породіль. Перші подарунки вручили молодим батькам у міському пологовому будинку № 1. Минулої суботи тут народилися 8 дітей.  Серед них і двійнята – маленькі Олександра та Аліна Кішинські.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«Я дуже вдячна пологовому, у мене лише хороші враження. Нам не ставили термін на День міста, він був трохи пізніше. Та це ж двійня», – розповіла мама малюків Тетяна Кішинська. У родині вже вирішили, що  грошову премію витратять на дитячий візочок.

Вітати батьків і новонароджених, які з’явилися на світ у святковий день,  стало доброю традицією в Дніпрі. Її започаткували ще 9 років тому.  Наразі фінансова підтримка породіллям зросла до 7,5 тис. грн. Подарунок за народження малечі на День міста отримують родини, в яких хоча б один із батьків зареєстрований у Дніпрі.

Поделиться: