Дніпровські юніори привезли дві «бронзи» з міжнародного турніру

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Дніпровські юніори привезли дві «бронзи» з міжнародного турніру отключены

Дніпровські бадмінтоністи – у трійці найкращих на міжнародному турнірі в Словенії. За перемогу змагалися більше двохсот спортсменів з десяти країн світу

Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

«Україну на змаганнях представляли 15 спортсменів з Дніпра, Харкова, Миколаєва та Одеси. Учасники з нашого міста проявили майстерність і вибороли «бронзу» у протистоянні з італійцями», – розповів тренер дніпровських спортсменів Дмитро Зозуля.

Дванадцятирічні Яна Приходько й Микита Єрьоменко грали у віковій категорії до 15-ти років. Разом із нашою дівчиною в тандемі виступала представниця Болгарії Міхаела Чепішева, з хлопцем – одесит Артем Носов. Суперники-італійці були дещо старше від наших спортсменів, тому третє місце – це доволі гарний показник, впевнений тренер.

«Боротьба була запеклою, та й узагалі турнір не з простих. Він тривав три доби, іноді доводилося грати по декілька поєдинків на день. Наші бадмінтоністи були на висоті. Тепер вони готуватимуться до наступного відбіркового етапу чемпіонату Європи, який пройде у грудні в Естонії», – зауважив Дмитро Зозуля.

Переможці естонських змагань у лютому 2018 року поїдуть на першість Європи.

Поделиться: