Дніпропетровщина готова до зими

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Дніпропетровщина готова до зими отключены

Школи, дитячі садочки, лікарні, житлові будинки та котельні Дніпропетровщини повністю готові до опалювального сезону. Про це стало відомо під час селекторної наради з керівниками міст та районів області у ДніпроОДА

«До опалювального сезону у містах та районах області готувалися ще з літа – ремонтували покрівлі будівель, опалювальні системи, водопровідні та каналізаційні мережі. Нині ці роботи вже завершені», – розповів перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

Проте, додав він, вчасний початок опалювального сезону залежить й від розрахунків теплопостачальників за газ.

«Теплопостачальні підприємства Дніпропетровщини мають борги за спожитий газ перед «Нафтогазом України». Вони повинні вчасно платити за рахунками, щоб тепло в оселі людей надійшло в строк. Нині графіків погашення боргів не дотримуються в Кривому Розі та Кам’янському. Ще раз наголошую: очільники цих міст несуть особисту відповідальність за вирішення цієї проблеми», – сказав Олег Кужман.

До зими готові майже 15,5 тисяч будинків, понад 1,4 тисячі котелень, більше 800 садочків та тисячі  шкіл, понад 200 лікарень, майже 2,4 км теплових мереж.

Поделиться: