У Вербуватці 12 сімей отримають соціальне житло

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Вербуватці 12 сімей отримають соціальне житло отключены

Під соціальне житло реконструюють двоповерховий будинок у селі Вербуватівка Юр’ївського району

Вже у 2017-му 12 сімей вчителів, лікарів та вихователів отримають довгоочікувані квартири. Дім здадуть в експлуатацію до кінця року, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

Будинок у Вербуватівці стояв занедбаним з того часу, як розвалився колгосп. У 2016-му громада вирішила реконструювати будівлю під соціальне житло –обласна влада ідею підтримали.

– Сільська рада лише виготовила проект, усе інше – коштом обласного бюджету, – розказала староста Варварівської сільради Надія Офіцерова. – Безкоштовним житлом мотивуватимемо молодих спеціалістів. Прагнемо їх закріпити на селі, аби не було такого: попрацювали – і втекли.

Головна умова – працювати безперервно 10 років, акцентувала вона. Тільки тоді житло перейде у власність людей.
У будинку – по чотири одно-, дво- та трикімнатних квартири. Серед бажаючих заселитися в оновлений дім – Катерина Васько. Поки що жінка разом із сином знімає житло в Павлограді, але згодна на переїзд.

– Мені запропонували роботу медсестри у Вербуватівській школі. Пообіцяли і житлом забезпечити, і дитину до дитсадка взяти. Звичайно, погодилася, – сказала жінка. – Я вже бачила свою майбутню квартиру: велика, простора, затишна.

Підрядники стали до роботи навесні цього року. На сьогодні відновили дах, замінили вікна, утеплили та поштукатурили фасад, зараз завершують внутрішні роботи.

Цього року в області під соціальне житло зводять п’ять будинків. У Петропавлівському, Васильківському, Царичанському та Юр’ївському районах реконструють старі будівлі, а в Слобожанській громаді будують «з нуля» дев’ятиповерхівку.

Поделиться: