Як здолати гіпертонію та цукровий діабет – знають медики Дніпропетровщини

2 года ago Зоря3 Комментарии к записи Як здолати гіпертонію та цукровий діабет – знають медики Дніпропетровщини отключены

З початку року тематичні тренінги пройшли вже понад 800 сімейних лікарів та медсестер. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА

Тренінги стартували на початку року. Вони проходять щомісяця у Дніпрі, Кривому Розі, Павлограді, Нікополі та Кам’янському. Сімейні лікарі та медсестри приїжджають до одного з цих міст, аби два дні вчитися долати гіпертонію та цукровий діабет.

Заняття поділені на дві частини – теорія та практика. Зокрема, медики дізнаються, як правильно харчуватися та долати стреси, які фізичні вправи треба виконувати, як відмовитися від шкідливих звичок.

Після сімейні фахівці рушають до рідних амбулаторій. Там отриманими знаннями діляться з колегами, працюють з пацієнтами. Профілактикою займаються й під час прийомів, відвідування вдома, уроків здоров’я у медзакладах.

Тренінги для сімейних лікарів – частина проекту Міністерства охорони здоровя та Бюро ВООЗ «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні». Він реалізується за підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва.

На Дніпропетровщині понад 420 амбулаторій, у яких працює понад 1,5 тисячі лікарів.