В області пройде додатковий призов до Нацгвардії

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи В області пройде додатковий призов до Нацгвардії отключены

У серпні на Дніпропетровщині пройде додатковий призов на строкову військову службу до Національної гвардії. До кого прийде повістка і хто матиме відстрочку, – розповіли в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ДніпроОДА.
– На строкову службу до Національної гвардії підуть хлопці й чоловіки віком від 20 до 27 років. Термін служби – 18 місяців, ті, хто має вищу освіту – служитимуть рік. Важливий момент: строковики не будуть служити в зоні АТО, – повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ДніпроОДА.
Відстрочка від призову надається студентам денної форми навчання, сиротам, доглядальникам непрацездатних батьків, а також за станом здоров’я. Не служитимуть чоловіки, які мають дітей до трьох років, двох чи більше дітей, або чия дружина наразі вагітна. Не призовуть також священнослужителів, медиків, поліцейських та вчителів.
– Додатковий призов до Національної гвардії триватиме до кінця серпня. Після закінчення строкового терміну, кожен бажаючий зможе підписати контракт і продовжити службу вже на контрактній основі, – кажуть в управлінні.
Цієї весни з Дніпропетровщини на службу до Національної гвардії пішли 450 юнаків, до Збройних Сил – 1000 і до Державної спеціальної служби транспорту – 30 осіб.