В Дніпрі відбудеться акція: «Життю – зелене світло»

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи В Дніпрі відбудеться акція: «Життю – зелене світло» отключены

21 липня у Дніпрі на пр. Гагаріна відбудеться акція “Життю – зелене світло” на згадку про загиблих в ДТП та прояв громадської позиції відносно проблем дорожнього руху у Дніпрі. Ініціаторами проведення акції виступили родичі загиблих та постраждалих в ДТП дніпрян, які запрошують приєднатися до заходу усіх небайдужих.
Місце проведення акції – пішохідні переходи на ділянці дороги від Підстанції до ДІІТу. Учасники заходу, групами по 4-8 чоловік, розташовуватимуться навпроти пішохідних переходів і при появі пішоходів будуть зупиняти рух транспорту білим прапорцем і переводити людей. Ці дії супроводжуватимуться показом плакатів учасникам дорожнього руху і збором підписів під зверненням до влади міста.
Мета акції – привернути увагу до проблеми безпеки руху у Дніпрі й залучити до її вирішення всіх учасників і контролерів процесу: владу, водіїв, пішоходів, поліцію. А це, за словами організаторів, включає в себе цілий комплекс необхідних заходів: облаштування світлофорів з кнопкою перемикання сигналу, острівків безпеки на дорогах, освітлених переходів, технічних пристроїв для відеофіксації порушень, а також інформаційну кампанію у ЗМІ про культуру та правила поведінки на дорогах тощо.
Збір учасників акції відбудеться 21 липня о 15.30 на пр. Гагаріна, 169. Тривалість заходу – з 16.00 до 18.00. Зареєструватися як учасник можна за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeGmRz_9Fz0r6tZ1MnOh_RJSaJaqTdiUKGUf3MGyZiKRjSVVQ/viewform. Телефон організаторів: (050) 500 05 15.

Поделиться: