СПРАВЖНІ ВЕЛИКОДНІ ВЧИНКИ

1 месяц ago Zorya Комментарии к записи СПРАВЖНІ ВЕЛИКОДНІ ВЧИНКИ отключены

У Васильківці та П’ятихатках активістки «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» напекли для нужденних більше двох сотень домашніх пасок. Загалом у Дніпропетровській області партійці роздали майже 14 тисяч пасок.

Власноруч напекти півтори сотні пасок – Боже діло

О 4-й ранку Ірина вже поралася з тістом для пасок. Робота йшла легко, з Господньою поміччю.

«З тістом я легко вправляюся. Воно в мене швиденько так підходить. Пекла у двох духовках, щоб скоріше було. Тож до десятої години вже все напекла, прикрасила і пішла роздавати», – каже Ірина Симоненко, депутат ради Васильківської громади від «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» та керівник місцевої парторганізації.

Та це вона скромничає, адже самотужки напекти 150 пасок – неабиякий труд!

А коли паски були готові, Ірина пішла пригощати ними нужденних односельців: малозабезпечених, багатодітні сім’ї та літніх людей -не тільки одиноких, а й тих, у кого діти живуть в місті.

«Люди були настільки вдячні, що мені аж ніяково ставало. А діточкам я окремо спекла – менші, спеціальної форми. Бачили б ви, як вони ті пасочки похватали, аж ком у горлі», – зі сльозами розповідає Ірина.

А ще їй у Фейсбуці подякували діти тих пенсіонерів, яких вона пригостила. Дякують, що потурбувалась про їх батьків, бо через карантин не змогли приїхати до них на свято Великодня.

Разом із пасками жінка роздавала маски, які теж шиє власноруч, та листівки з рекомендаціями, як захистити себе від коронавірусу, надруковані Дніпропетровською регіональною організацією ОПЗЖ.

«Маски я шию і роздаю з першого дня карантину всім, кому вони потрібні. Я і ліки стареньким купляю, і хліб, деякі інші продукти. А як же ще? Ми маємо допомагати одне одному», – вважає Ірина.

П’ятихатки: хотілося поділитися теплом

Таку ж допомогу у підготовці до світлого Христового Воскресіння нужденним землякам організувала й очільниця П’ятихатської парторганізації «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» Олена Борець.

Разом з партійними активістками вони напекли майже сотню пасок і роздали їх одиноким пенсіонерам та людям з інвалідністю.

«Є категорія людей, які під час карантину не можуть піти і купити паску, а спекти не мають сил. У таке велике свято хотілося поділитися з ними теплом, провідати та пригостити. Добре, що ми вирішили пекти самі, а не купляти в магазині вже готові, бо в нас цього року якийсь небувалий ажіотаж на паски, їх з п’ятниці в продажу вже не було», – зауважує Олена.

За її словами, люди, яким вони доставляли випічку, були дуже щасливі й вдячні, бо через карантин ледь не зосталися без традиційного символу Великодня.

По всій області партійці ОПЗЖ подбали про віруючих з групи ризику

Напередодні Великодня було освячено майже 14 тисяч пасок, закуплених партійцями «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» Дніпропетровщини. Доставили їх додому людям з групи ризику волонтери Центрів соціальної відповідальності, створених активістами партії ОПЗЖ в Дніпрі, Кам’ян-ському, Новомосковську, Нікополі, Кривому Розі, Покрові, Павлограді, Тернівці, Обухівці, Підгородному, Синельниковому та Марганці.

Таким чином «ОП – ЗА ЖИТТЯ» Дніпропетровської області допомогла вірянам підготуватися до Великодня та зустріти це світле свято з його головним та смачним символом.

Анна АЛЕКСЄЄВА

Поделиться: