ДУАЛЬНА ОСВІТА — ІННОВАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ НАВЧАННЯ У РОБОТОДАВЦЯ

2 года ago Zorya AI Комментарии к записи ДУАЛЬНА ОСВІТА — ІННОВАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ НАВЧАННЯ У РОБОТОДАВЦЯ отключены

Реалізуючи права клієнтів служби зайнятості на отримання ними якісної професійно-технічної освіти за професіями, які затребувані на ринку праці Дніпропетровщини, Дніпровський міський центр зайнятості за підтримки Дніпропетровського обласного центру зайнятості та Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за період 2017—2018 років здійснив професійний підбір кадрів на замовлення роботодавців серед безробітних, які перебувають на обліку на проходження навчання за дуальною формою (за професією «стропальник»).

У рамках провадження інноваційних технологій навчання незайнятих громадян у 2017 році Дніпропетровською обласною службою зайнятості було організовано навчання за дуальною формою за напрямом «Обслуговування і ремонт торговельного та холодильного обладнання» на замовлення роботодавця ТОВ «АСТРА».
У 2018 році до цієї форми навчання приєдналися ще три підприємства міста Дніпро: ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РІЧКОВИЙ ПОРТ АСК УКРРІЧФЛОТ ДП і ТОВ «ТАКТ» за професією «стропальник» та приватне акціонерне товариство «Дніпропетровський меблевий комбінат» за напрямом «Основи роботи на верстатах з програмним керуванням при виробництві меблів».
За переконанням директора Дніпровського міського центру зайнятості Юрія Ніколаєва, дуальна освіта, яка ґрунтується на отриманні незайнятими громадянами конкретних практичних професійних навичок, вже реформує українську систему професійно-технічної освіти, адже надає роботодавцям можливість якісно та в стислі терміни підготувати майбутніх працівників, а безробітним гарантує 100% працевлаштування.
Основне завдання впровадження елементів дуальної форми навчання — подолати розрив між теорією і практикою, освітою й виробництвом шляхом підвищення кількості годин виробничого навчання майбутніх кваліфікованих робітників та виробничої практики до 70% часу, яке здійснюватиметься з урахуванням вимог роботодавців у рамках нових організаційно-відмінних форм навчання.
ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ на те, що з 14 червня 2018 року відділ надання соціальних послуг у Шевченківському районі Дніпровського міського центру зайнятості обслуговуватиме громадян за новою адресою: м. Дніпро,
вул. Михайла Грушевського, 70, кімнати № 234, 235, 253, 236, 236-а, 487. Контакти організації: (056) 734-96-60; E-mail: cz450@dnpocz.gov.ua.
Центральний офіс Дніпровського міського центру зайнятості розташований за адресою: м. Дніпро, вул. Авіаційна, 41. Для отримання інформації можете звернутися за телефонами:
• канцелярія — (056) 734-96-58;
• відділ організації працевлаштування населення — (056) 734-94-57;
• відділ взаємодії з роботодавцями — (056) 734-94-59.