За рік мешканцям області виписали майже 1,7 млн електронних рецептів

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи За рік мешканцям області виписали майже 1,7 млн електронних рецептів отключены

Із квітня 2019 року мешканцям Дніпропетровщини виписали майже 1,7 млн електронних рецептів на «доступні ліки». З них за понад 1,4 млн –  вже видали медикаменти.  

– За урядовою програмою «Доступні ліки» пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, діабетом 2-го типу чи бронхіальною астмою можуть отримати медикаменти безкоштовно або із суттєвою знижкою. Із квітня 2019-го ліки видають тільки за електронними рецептами, – розповіли у департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА. – За рік понад 181 тисяча пацієнтів з області виписали майже 1,7 млн е-рецептів. За цим показником Дніпропетровщина – національний лідер.

Оформити рецепт можна дистанційно у свого сімейного лікаря, терапевта або педіатра. Медикаменти за програмою видають у 672 аптеках області.

Під час карантину мешканці Дніпровського, Криничанського, Новомосковського, Павлоградського та Криворізького районів можуть скористатися сервісом Liki24.com та замовити безкоштовну доставку необхідних ліків. Оформити замовлення можна й телефоном: (068) 296 14 52.

Загалом за останній рік в Україні виписали близько 15 млн е-рецептів за програмою «Доступні ліки». Деталі – за телефонами «гарячої лінії»: 0 800 50 72 50 або 1545.

Поделиться: