З початку року в Дніпрі прибрали вже 12 наливайок

9 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи З початку року в Дніпрі прибрали вже 12 наливайок отключены

Нещодавно у Дніпрі в рамках боротьби з місцями незаконного продажу алкоголю на розлив демонтували чергову наливайку. Вона знаходилася за адресою: вул. Леонтовича, 24. Цього року це вже 12 така споруда, яку прибрали з вулиць міста.

За словами юриста КП «Благоустрій міста» Оксани Крижовець, приводом для демонтажу стали численні скарги мешканців району про те, що тут ведеться торгівля алкоголем на розлив.
– Наливайку демонтують на законних підставах, згідно з ухваленим рішенням виконкому № 518 від 21 травня 2019 року. Окрім того, що тут незаконно продавали алкоголь, тимчасова споруда стояла на цьому місці без жодних дозвільних документів. Тож її демонтаж здійснюється примусово, – пояснила Оксана Крижовець.
Кіоск помістили на вантажну платформу та доправили на майданчик для зберігання тимчасових споруд. Власник може забрати майно впродовж місяця, якщо надасть документи про право власності та сплатить рахунок за демонтаж. Подивитися на це дійство вийшов мешканець сусіднього будинку Олександр.
– Як добре, що наливайку прибирають звідси. Адже сюди сходилися всі місцеві любителі зловживати алкоголем. Пили, смітили. Горілку тут розливали з баклажок, продавали пиво й до пива, – розповів Олександр.
Нагадаємо, скарги щодо незаконних точок продажу алкоголю на розлив дніпровці можуть залишати в соцмережі: https://www.facebook.com/groups/186684455307387/about/. Адреси з такими спорудами перевіряють щомісяця. Якщо власники не надають дозвільних документів, МАФи, в яких незаконно торгують алкоголем, прибирають.