З 24 травня до громадського транспорту Дніпра пустять без спецквитків

6 дней ago Зоря2 Комментарии к записи З 24 травня до громадського транспорту Дніпра пустять без спецквитків отключены

Відповідно до рішення міської комісії з питань ТЕБНС від 24 травня у Дніпрі впроваджується адаптивне пом’якшення карантинних обмежень. Із 00:01 години 24 травня міські маршрути електро- та автобусного транспорту будуть доступні для всіх гостей та мешканців міста без спецквитків.

Втім, як повідомляє пресслужба Дніпровської міськради, дотримання санітарних вимог не скасовується: продовжує діяти обмеження щодо кількості пасажирів – не більше за кількість місць для сидіння, зазначених у технічних характеристиках транспортного засобу. Також обов’язковим є наявність засобів індивідуального захисту (маски та рукавички) – без них пасажирів не пускатимуть.

Нагадаємо, що з понеділка також відновлюють роботу автобусні маршрути 3-го етапу: 11, 36, 42, 44, 60, 95-А, 156-А, 177. Про відновлення роботи метрополітену та інших міських маршрутів буде повідомлено згодом. Стежте за інформацією на фейсбуці міського департаменту транспорту, офіційному телеграм-каналі (@DepTransDMR) та сторінці в Instagram (@dniprotransdep).

Поделиться: