Як у Дніпрі працюватиме інспекція з питань благоустрою

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Як у Дніпрі працюватиме інспекція з питань благоустрою отключены

У Дніпрі інспекція з питань благоустрою отримала ширші повноваження після того, як 31 січня під час 29-ої сесії міськради депутати підтримали перепідпорядкування КП «Благоустрій міста» цій інстанції.

Як відомо, раніше КП підпорядковувалося департаменту торгівлі та реклами міськради. Відтепер інстанція зможе штрафувати підприємців-порушників і проводити демонтаж будь-яких незаконних конструкцій – кіосків, гаражів, газових заправок та будівель. Очолив її Руслан Мороз, який до цього керував міським департаментом торгівлі та реклами, – про це повідомляє прес-служба міськради.
– В інспекції наразі працюють 8 інспекторів – по одному на кожен район міста. До літа я планую збільшити їхню кількість до 16. Інспектори мають право перевіряти законність об’єктів благоустрою і, у разі незаконності, складати адміністративні протоколи. Перевірки проводять відповідно до планів, – зазначив очільник інспекції з питань благоустрою Руслан Мороз.
Мешканці міста можуть звертатися зі скаргами щодо незаконних об’єктів благоустрою на гарячу лінію Дніпровської міської ради за телефоном (056) 732-12-12. Їх перевірятиме інспекція з питань благоустрою.
– У майбутньому ми плануємо створити окрему гарячу лінію з питань благоустрою, проте наразі можна звертатися на гарячу лінію міськради. Мешканці міста можуть повідомляти про незаконні розриття, будівлі, сміття біля торгівельних об’єктів, неприбраний сніг – тобто щодо усіх питань, які порушують естетику міста, – додав Руслан Мороз.
Розмір штрафів визначатиме адміністративна комісія Дніпровської міської ради, відповідно до законодавства він може становити від 800 до 1 700 грн.

Поделиться: