Як працює спецтранспорт у Дніпрі

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Як працює спецтранспорт у Дніпрі отключены

Як відомо, у Дніпрі з 26 березня громадським транспортом можуть користуватися лише працівники критичної інфраструктури. Аби вони вчасно діставалися місця роботи, департамент транспорту постійно моніторить пасжиропотік.

В результаті вже переглянули кількість рухомого складу на деяких маршрутах трамваїв і тролейбусів.

– Ми спостерігали проблеми у пікові години, на цих маршрутах додали рухомий склад: на тролейбусних – № 2, № 20, № 16, трамвайних – № 11 та № 12. При цьому на тролейбусному маршруті № 4 та трамвайному № 14 ми спостерігали низький пасажиропотік, тож зменшили кількість транспорту, – зазначив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Ігор Маковцев. Водночас представник мерії наголосив, що без засобів індивідуального захисту (маски та рукавички), а також спеціального квитка, до громадського транспорту потрапити не можна. За виконанням цих норм стежить, у тому числі, патрульна поліція.

– Від роботи людей критичної інфраструктури залежить життєзабезпечення міста, а також здоров’я дніпрян, тож ми не можемо допустити масового розповсюдження коронавірусної інфекції серед них. Норми щодо спецквитка та засобів індивідуального захисту – це не примха, а життєво важлива вимога, – додав Ігор Маковцев. Наразі вже видано понад 70 тисяч спеціальних квитків співробітникам критичної інфраструктури міста. Ті підприємства, які ще не отримали перепустки, зможуть їх забрати найближчим часом – із представниками контактує кол-центр Дніпровської міської ради.

Поделиться: