Вступники в магістратуру зможуть поторно скласти іспит з іноземної мови

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Вступники в магістратуру зможуть поторно скласти іспит з іноземної мови отключены

Студенти, які вступають на магістратуру, зможуть повторно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови. Третю сесію екзаменів проведуть в листопаді. Результати зарахують тільки для вступу на контракт, повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.
– Зареєструватися на третю сесію можна буде з 7 до 15 жовтня. Пункти прийому іспиту створять у 9 містах України, зокрема й у Дніпрі. На відміну від перших двох спроб скласти іноземну, ця буде платною. Орієнтовно, ціна буде на рівні пробного тестування ЗНО для школярів, – зазначили в департаменті.
Аби зареєструватися на іспит, вступнику потрібно буде звернутися до приймальної комісії одного з вишів, куди він планує вступати.
Єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО мають складати вступники в магістратуру у таких галузях знань: «Гуманітарні науки», крім спеціальності «Філологія», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини», «Культура і мистецтво», крім мистецьких спеціальностей, «Богослов’я», «Управління та адміністрування», «Інформаційні технології», «Публічне управління та адміністрування».

Поделиться: