В області від грипу вакцинувалися вже понад 14 тисяч людей із груп ризику

6 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи В області від грипу вакцинувалися вже понад 14 тисяч людей із груп ризику отключены

На Дніпропетровщині триває вакцинація від грипу. Щеплення вже зробили понад 14 тисяч мешканців області із груп ризику. Серед них – хворі на хронічні недуги, працівники медичних та навчальних закладів, сфери обслуговування, вагітні.

Щотижня до лікарів області звертаються понад 13 тисяч людей із симптомами ГРВІ. Найефективніший спосіб уберегтися від ускладнень грипу – вакцинуватися. Профілактичне щеплення бажано зробити всім мешканцям. Та у першу чергу – тим, хто належить до груп ризику. В області вже вакцинувалися понад 14 тисяч таких людей. Це 76% від загальної кількості мешканців регіону, яким рекомендовано зробити щеплення, – зазначили в обласному департаменті охорони здоров’я.
У групі медичного ризику – вагітні, а також хворі на серцево-судинні та легеневі недуги, діабет, ожиріння. Таких мешканців понад 8,6 тисяч.
Ті, хто контактує з великою кількістю людей, належать до групи епідемічного ризику. Їх в області майже 10 тисяч. Це медики, викладачі, вихователі, працівники сфери обслуговування, водії громадського транспорту.
Вакцинуватися від грипу можуть усі бажаючі. Як це правильно зробити, підкаже сімейний лікар. Щеплення проводять пацієнтам будь-якого віку, від 6 місяців.

Поделиться: