В області перевізників на міжміські та приміські маршрути обиратимуть онлайн

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи В області перевізників на міжміські та приміські маршрути обиратимуть онлайн отключены

Сьогодні у ДніпроОДА відбудеться перший етап конкурсу перевізників на 73 міжміських та приміських маршрути. За тим, як представники обласної комісії відкриють документи претендентів, можна буде спостерігати онлайн.– Робимо все, аби на Дніпропетровщині конкурси перевізників проходили чесно та прозоро. Для цього транслюємо їх у прямому ефірі. Таку практику запровадили два роки тому, – розповіли в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва ДніпроОДА.
Документи на участь у конкурсі подавали всі бажаючі автопідприємства. Дізнатися, які саме перевізники претендують на роботу на 73 маршрутах, можна вже сьогодні о 14.30. Подивитися онлайн-трансляцію можна буде за посиланням.
Конверти з документами від перевізників відкриватиме обласна комісія, до якої входять представники ДніпроОДА та громадських організацій. Достовірність наданої інформації перевірять і податкова, і МВС. Також представники комісії відвідають автопідприємства – оглянуть транспорт та поспілкуються з водіями.
Всі результати врахують під час визначення переможці конкурсу 29 грудня.