В обласній лікарні ім. Мечнікова дніпрянка народила 14-ту дитину

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи В обласній лікарні ім. Мечнікова дніпрянка народила 14-ту дитину отключены

У пологовому будинку обласної клініки продовжується справжній бебі-бум. Впродовж останніх місяців тут прийняли пологи у матерів-героїнь, які народили свого дванадцятого й тринадцятого малюка, і ось – новий рекорд!

Як повідомляють в обласній лікарні, 22 грудня 42-річна мати-героїня Олена Панченко народила тут свою чотирнадцяту дитину. Це дівчинка вагою 3,750 г і зростом 53см. Наразі новонароджена та її мама почувають себе добре – Новий рік вони будуть зустрічати вже в колі своєї великої родини.

До речі, Олена вважає, що разом з чоловіком зможе подарувати життя принаймні ще двом малюкам. У цьому її підтримує і Валерій Спориш, заступник головного лікаря з акушерсько-гінекологічної допомоги. Тринадцять з чотирнадцяти своїх дітей Олена народжувала в лікарні Мечникова, тож медичних працівників пологового відділення вона вже давно вважає близькими і рідними людьми.

На думку головного лікаря обласної клініки Сергія Риженка, таке часте народження дітей у багатодітних родинах наприкінці року – дуже добрий знак.