В Іларіоновому будують дитячий садок нового покоління

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи В Іларіоновому будують дитячий садок нового покоління отключены

Посеред селища Іларіонове Синельниківського району виросла оригінальна будівля майбутнього дитсадка. Заклад у формі бджолиних стільників зводять «з нуля» обласним коштом. Там зможуть виховуватись 115 хлопців та дівчат. Нині тривають внутрішні роботи.

Мешканці Іларіонового бідкаються – дошкільних закладів у селищі катастрофічно не вистачає. Чи не одразу після народження дитини батькам доводиться ставити малюка у чергу – адже дитсадки переповнені. Появі нового садочка неабияк радіють.
– Пишаємось тим, що зараз у нашому селищі будують дитячий садок нового типу. Із його появою батьки зможуть більше не хвилюватися, що одразу після пологів треба кудись бігти і вирішувати питання з місцями, – розповіла начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Іларіонівської селищної ради Людмила Штанько.
Нині в садочку тривають внутрішні роботи – у майбутніх ігрових кімнатах укладають кахлі, шпаклюють стіни, монтують стелю. Незабаром підрядники перейдуть на вулицю – облаштують кольоровою плиткою доріжки та встановлять ліхтарі.
Акцент у новому садочку зробили на енергоефективності. Тут є власна альтернативна котельня, на даху – сонячні панелі. Навіть внутрішнє подвір’я для зимового саду – із підігрівом. Усе – аби малечі було тепло та затишно.
Мешканка селища Іларіонове Тетяна Бузон зізнається – мріє, щоб її син ходив до нового садочка.
– Дуже рада, що в нашому селищі будують такий яскравий та гарний дитсадок. Впевнена, дітям там буде комфортно та цікаво, – сказала Тетяна.
Нині обласним коштом в регіоні будується п’ять сучасних дитсадків.

Поделиться: