У Верхівцевому реконструюють школу

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Верхівцевому реконструюють школу отключены

Найбільший навчальний заклад Верхньодніпровського району осучаснюють вперше за 80-річну історію, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

Масштабні роботи зі створення європейських умов для майже тисячі школярів розраховані на два роки. Школа не знала жодного капремонту. Старі корпуси побудовані 40-80 років тому і давно потребували осучаснення. Роботи розпочали з реконструкції головного навчального корпусу. Він вже із новою покрівлею та утепленим фасадом, який розфарбували у різні кольори. Центральну частину – у фіолетовий, навчальне крило – у бежевий, приміщення їдальні – у яскраво-рожевий.
У розпалі – осучаснення будівлі всередині. Вже замінили систему опалення, поставили енергозберігаючі вікна. У кабінетах установили нові двері. Відремонтували коридори та сходи. Тільки-но закінчили реконструкцію класів на третьому поверсі.
– Приємно, що обласна влада опікується навіть такими невеличкими містечками, як Верхівцеве. Вперше за довгі роки звернули увагу на наші школи. Велике спасибі за це, – зазначив мер Верхівцевого Василь Залужний.
У кабінетах першого поверху тривають оздоблювальні роботи. Там облаштовують медіатеку та ресурсну кімнату для дітей із особливими потребами – таких учнів у школі понад 40.
– Щаслива, що наші верхівцевські діти отримали таке красиве приміщення. Сподіваємося, що зміни вплинуть і на якість нашої педагогічної праці, – розповіла директор закладу Людмила Воронцова.
Нині ремонтники взялися за реконструкцію їдальні. Вже завезли нову вентиляційну витяжку. Після ремонту приміщення облаштують сучасним кухонним обладнанням – посудомийною машиною та пічками.
Наступного року оновлені класи облаштують новими меблями та мультимедійним обладнанням.
А ще у планах – окреме приміщення для початкової школи, сучасні актова й спортивна зали, майстерні для уроків праці. Побудують і енергозберігаючу котельню на альтернативному паливі та міні-футбольне поле.
 

Поделиться: