У спорткомплексі Кам’янського облаштують залу-трансформер

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У спорткомплексі Кам’янського облаштують залу-трансформер отключены

Величезна баскетбольна зала із професійним паркетом рівня NBA, що за декілька годин легко перетворюється у тенісний корт із сучасним хардпокриттям.Такий багатофункціональний «трансформер» вже наступного року з’явиться у реконструйованому корпусі спорткомплексу «Прометей» у Кам’янському.

Це дозволить проводити в одній залі турніри національного та міжнародного рівнів з баскетболу, волейболу та тенісу. Про це стало відомо під час робочої поїздки голови Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка до міста Кам’янське.
– У великій залі створена вся інфраструктура, є трибуна на 780 місць. Можна проводити змагання національного рівня і з тенісу. Для цього необхідно під паркет покласти хардовий шар. Баскетбольне покриття розбірне – його демонтаж займає декілька годин. Після облаштування тенісного покриття зверху знов викладуть паркет. Зала легко «трансформуватиметься» залежно від потреб спортсменів, – зазначив Олександр Бондаренко.
Один із корпусів величезного спорткомплексу «Прометей» у Кам’янському реконструювали обласним коштом. Роботи завершили цьогоріч. Облаштували велику залу із професійним паркетом. Там тренуються професійні команди, проходять чемпіонати України з баскетболу та волейболу. Для юних тенісистів – сучасні корти із хардпокриттям.
-Довгі роки у місті не розвивався професійний спорт. Нарешті для гравців створили чудові умови. В Україні більше ніде немає такої зали. Тепер до нас приїжджають зірки волейболу та баскетболу із США, Бразилії, Європи, – розповів лідер ультрас Кам’янського Роман Чобан.
Однак батьки вихованців ДЮСШ не задоволені. Раніше у великій залі був тенісний корт. Проектом реконструкції передбачалося зробити приміщення багатофункціональним. Та тепер, кажуть, у дітей не вистачає місця для тренувань.
Біля спорткомплексу зібралися фанати професійних команд міста та батьки юних тенісистів. «Нам потрібен баскетбол!», – скандували ультрас. «Не відбирайте у наших дітей великий тенісний корт», – проголошували батьки вихованців ДЮСШ. Очільник області вислухав обидві сторони конфлікту й запропонував рішення, яке влаштувало всіх.
– Нарешті нас почули, і діти матимуть всі необхідні умови для тренувань, – поділився голова батьківського комітету юних тенісистів Сергій Стотика.
– Добре, що відбулася ця зустріч. Після облаштування хардпокриття оновлена зала буде ще більш функціональною. А головне – нарешті знайшли компроміс для всебічного розвитку в місті всіх видів спорту, – сказав директор спорткомплексу «Прометей» Вадим Логвін.
Аби створити додаткові умови для тренувань тенісистів узимку, облаштують спеціальним куполом відкриті корти. Все – обласним та місцевим коштом. Всі роботи планують завершити у 2020-му.
У спорткомплексі «Прометей» тренуються вихованці чотирьох ДЮСШ Кам’янського. Загалом понад 380 дітей.

Поделиться: