У Синельниковому завершується реконструкція школи №7

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Синельниковому завершується реконструкція школи №7 отключены

Реконструкція Синельниківської школи №7 – на фініші. Будівля – тепла, різнокольорова. Діти вже навчаються в оновлених яскравих класах. Готові й ресурсна кімната з медіатекою. Нині тривають роботи у майстернях та на шкільному стадіоні.

Синельниківській школі №7 – 30 років, вік досить молодий. Та навіть за цей час будівля встигла зноситися. Накопичилися проблеми, звичайні для споруд формату минулого століття. Заклад був холодний та незатишний.
Тож коли обласна влада розпочала реконструкцію, зраділи і вчителі, і діти, і батьки. Ремонтники замінили покрівлю, вікна, двері, утеплили фасад.
– У школі стало набагато тепліше. Тепер дуже комфортно навчатися, – поділилася учениця 8 класу Поліна Самокіш.
Всередині – нові комунікації. Вже осучаснили класи на другому та третьому поверхах. Стіна з дошкою – яскрава, решта – нейтрального кольору. Це допомагає вчителю утримувати увагу учнів.
Шкільні коридори сяють барвами. Двері у кабінети – різнокольорові. Просторі й світлі актова та спортивна зали, їдальня. Осучаснені вестибюль, сходи. Реконструювали й великий спортзал – там тренуватимуться вихованці місцевої ДЮСШ.
На першому поверсі облаштували ресурсну кімнату – там особливі учні набуватимуть побутових навичок. Таких діток у школі 13. Вже готова і медіатека. Зараз ремонтники оздоблюють приміщення бібліотеки, майстерень для уроків праці, роздягалень – для фізкультури.
Поряд із будівлею школи осучаснюють стадіон. Ремонтники зробили основу під покриття. Зараз укладають штучну траву, асфальтують доріжки. Облаштують майданчики для гімнастики, гри у гандбол, волейбол, баскетбол, смугу перешкод та ворк-аут зону. Всі майданчики та бігові доріжки будуть із професійним покриттям. Зроблять і сучасне освітлення – вже привезли необхідне устаткування.
В Синельниківській школі №7 – 450 учнів. Це мешканці Синельникового та навколишніх сіл – Новогнідого та Іванівки.