У селищі Чаплине оновлюють опорну школу

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У селищі Чаплине оновлюють опорну школу отключены

Триває реконструкція в опорній школі селища Чаплине, що на Васильківщині. Заклад осучаснюють уперше за 26 років існування. Будівля – уже з новими вікнами та комунікаціями.

– Перша за 26 років існування реконструкція триває у Чаплинській опорній школі. Вона уже з новими вікнами та дахом. Замість дерев’яних «зіниць» – металопластикові вікна, на місці шиферу – металочерепиця, – розповів директор департаменту освіти і науки ДніпроОДА Олексій Полторацький.
Ремонтники обладнали й нові комунікації: системи опалення, каналізації та водопостачання. Тепер у кожному кабінеті буде бойлер та рукомийник.
– Діти постійно рухаються вперед. Хочеться, щоб школа відповідала їхнім запитам. Щоб тут були ті сучасні умови, які наші учні бачать по телевізору, – сказала заступниця директора з навчально-виховної роботи Марія Лаба.
Нині підрядники утеплюють дах будівлі та підвал. Потім перейдуть на фасад: його обшиють різнокольоровою плиткою. Оновлять школу і всередині: сучасними стануть кабінети, спортивна зала, їдальня.
– Хочу, щоб моя школа була світлішою, зручнішою та з новітніми технологіями. У такій школі діти хотітимуть більше вчитися, – прокоментувала учениця 10-го класу Інна Піщеда.
Усього у Чаплинській школі навчаються понад 300 дітей із п’яти населених пунктів.