У Покрові розпочалася реконструкція 80-річного парку

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Покрові розпочалася реконструкція 80-річного парку отключены

У Покрові розпочалася реконструкція парку Гірників. Підрядники обіцяють, після оновлення центр житлового масиву Рудник городяни не впізнають. Тут буде все задля комфортного дозвілля: пішохідні доріжки, танцювальний майданчик, лави, доглянуті газони. 24 гектари перетворяться на сучасне місце відпочинку вже цьогоріч.

Місцеві кажуть, парк з’явився на Руднику, де проживає третина покровчан, 80 років тому. За цей довгий час його інфраструктура була зруйнована, а металеві конструкції розкрадені.
– Парк мав вигляд суцільного чагарника. Його псували старі дерева. Ліхтарів не було. У дощову погоду парк потопав у багнюці, через яку неможливо було пройти, – розказала місцева мешканка Валентина Нечипоренко.
Парк, на території якого розташовані храм св. Йоганна Златоуста та братська могила загиблих солдат у Другу світову, не знав жодних інвестицій. Виправляє ситуацію обласна влада.
– Намагаючись поліпшити життя в кожному куточку Покрова, реконструюємо парк Гірників. Зрозуміло, що власним коштом ми б не могли зробити цей пласт роботи – знайшли підтримку у ДніпроОДА, – розказала заступник мера Покрова Наталія Бондаренко.

Там, де колись були протоптані стежини, з’являться пішохідні доріжки. Підрядники вже укладають тротуарну плитку. Загалом вимостять майже 6 тисяч квадратних метрів.
Також у місці відпочинку встановлять понад 70 лав, нові альтанки та танцювальний майданчик. Розіб’ють квітники, а на місці старих дерев висадять молоді – ялини, туї, сосни.
Мешканці відмічають позитивну тенденцію: останніми роками проекти розвитку охоплюють не тільки центр Покрова, а й його околиці. В парку підрядники вже виконали 30% робіт, все планують завершити до кінця 2018-го.