У липні «швидкі» області виїжджали за викликами 65 тисяч разів

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У липні «швидкі» області виїжджали за викликами 65 тисяч разів отключены

У липні 2018 року бригади екстреної медицини Дніпропетровщини виїжджали за викликами близько 65 тисяч разів. Із них 9 тисяч – до дітей. «Швидкі» вирушали і на місця аварій, і до поранених бійців, евакуйованих зі Сходу, і до дніпрян, що потерпали від спеки.

– Наші бригади виїжджають до тих, хто потребує екстреної медичної допомоги. Це і випадки інфарктів міокарда, інсультів, кровотеч. Викликають і породіллі. Фахівцям «швидких» нерідко випадає самостійно приймати пологи, – розповів директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко. – Загалом за останній місяць бригади виїхали близько 65 тисяч разів. Приблизно третину людей довелося госпіталізувати.
Бригади екстреної медицини Дніпропетровщини виїжджають на місця ДТП, пожеж. Медики «швидких» везуть до лікарень області евакуйованих поранених. Їх доставляють із Дніпровського аеропорту, залізничного вокзалу, територій, що на межі з Донецькою областю. У липні, наприклад, до медзакладів привезли 58 бійців.
– На рахунку у наших медиків за останній місяць – і три випадки успішної реанімації. Врятували життя дніпрян, які були вже у стані клінічної смерті. Зазвичай протягом року по всій області маємо близько десятка таких випадків, – сказав Радій Шевченко. – Фахівці екстреної медицини підвищують свій рівень у навчально-тренувальному центрі, оснащеному сучасною апаратурою. Та головне – вони завжди націлені врятувати людині життя.
Загалом на Дніпропетровщині працює 280 бригад екстреної медичної допомоги.

Поделиться: