У Кривому Розі відбудеться «Ніч індустріальної культури»

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Кривому Розі відбудеться «Ніч індустріальної культури» отключены

З 8 на 9 вересня у Кривому Розі вдруге відбудеться унікальний фестиваль «Ніч індустріальної культури». Організатори – виконком Криворізької міської ради та Інститут розвитку міста Кривого Рогу – анонсують захід як перший в Україні фест, присвячений індустрії мегаполісу.

Як і торік, захід відбудеться просто неба, на парковці поблизу гіпермаркету «Метро» (мікрорайон Бульвар вечірній). У рамках фестивалю заплановані безкоштовні індустріальні екскурсії, різноманітні конкурси (один з них – на краще селфі на тлі шахти «Родина» – вже розпочався), майстер-класи, експозиція промислової техніки, а також концертна програма та парад професій. Також на відвідувачів фесту чекає книжкова виставка «Кривий Ріг у просторі й часі», на якій будуть представлені книги про місто та історію його підприємств, фотоальбоми різних років, літературні і художні твори криворізьких авторів.

Початок індустріального свята о 18.00. Більше інформації про захід можна отримати на ФБ-сторінці фестивалю: https://www.facebook.com/IndustrialfestKR/?fref=mentions&__tn__=K-R.

Ірина КАДЧЕНКО