У Юр’ївці реконструюють дитсадок

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Юр’ївці реконструюють дитсадок отключены

Дитсадок Юр’ївки вже із новою утепленою покрівлею – стара давно протікала. Там також замінили огорожу, нині – осучаснюють територію. Це найбільший дошкільний навчальний заклад Юр’ївського району.

Його відвідує малеча райцентру і навколишніх сіл – Варварівки, Жемчужного та інших, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
Дитсадку «Пролісок» у Юр’ївці – понад чверть століття. Будівлю жодного разу капітально не ремонтували. Старий дах протікав – стеля, шпалери та меблі постійно псувалися, почав з’являтися грибок. Цьогоріч покрівлю замінили та утеплили за сучасними технологіями.
-Не так давно ми оновили шпалери у групі, та згодом помітили на них розводи від води. Звісно, засмутилися – все це через старий дірявий дах, – поділилася мати 5-річної вихованки садка Вікторія Холод. – Тепер у садку набагато затишніше, і в групах тепліше стало – ніде не дме.
У садочку замінили й огорожу – також обласним коштом. Стара мала зовсім неприглядний вигляд та місцями прогнила. Тепер територія закладу добре захищена від вітру.
Наразі ремонтники знімають старе асфальтове покриття – воно також давно потребувало заміни через вибоїни. Вирівнюють ґрунт і готують його під сучасну тротуарну плитку.
До кінця року малеча також матиме й осучаснені альтанки – їх облаштують спеціальною покрівлею, що не нагрівається від сонця.
Загалом у 2017 році обласним коштом реконструюють 12 дитсадків та ще чотири будують «з нуля».

 

Поделиться: