У дніпровському парку Глоби пройшов «забіг закоханих»

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У дніпровському парку Глоби пройшов «забіг закоханих» отключены

17 лютого у Дніпрі у парку Глоби пройшов легкоатлетичний забіг «Закохані у біг», присвячений Дню святого Валентина. Захід організував клуб «Старт Дніпро». Усього участь у забігу взяло понад 150 бігунів, які долали дистанції у 3 та 6 км.

Під час заходу також відбулися парні забіги на 3 та 6 км. Одними з їхніх учасників стали Єгор та Рита. Дівчина брала участь у конкурсі «Таємна пара» і спеціально приїхала до Дніпра із Києва, щоб взяти участь у парному забігу. До сьогоднішнього забігу Єгор та Рита не знали одне одного. На двох пара пробігла 12 км.
– Ми вперше побачили сьогодні одне одного. Тому тактики у нас не було. Я намагався бігти швидше, а моя напарниця бігла по своїх можливостях. Я думаю, що ми ще спрообуємо бігти разом на київському або дніпровському напівмарафоні, – сказав бігун Єгор.
Крім того, для закоханих влаштували квест-забіг на 1,5 км. На дистанції необхідно було зібрати чотири частинки серця із написом та фінішувати, тримаючись за руки. Проте одна пара не змогла знайти останнього фрагмента. Під час нагородження переможців дівчина продемонструвала лише три шматки паперу. Виявилося, останній був у її коханого, з яким вона бігла. Склавши всі частинки серця, дівчина побачила напис: «Виходь за мене заміж».


Участь у забігу взяв і відомий дніпровський спортсмен-паралімпієць Олексій Бондаренко, який втратив у ДТП праву ногу й під час змагань використовує спеціальний біговий протез. Дистанцію 3 км хлопець подолав за 14 хвилин 20 секунд й зостався задоволений результатом. Навесні Олексій має намір пробігти дистанцію 10 км.