У Дніпрі зводять спортивну базу для підготовки олімпійських чемпіонів

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі зводять спортивну базу для підготовки олімпійських чемпіонів отключены

У Дніпрі зводять спортивну базу для підготовки олімпійських чемпіонів У Дніпрі біля універсального легкоатлетичного стадіону «Олімпійські резерви» зводять «з нуля» модернові «гіганти». Криту арену – із величезною залою для різних видів спорту. Поряд – Олімпійський будинок.

Тренери та спортсмени Дніпропетровщини давно чекали на появу в регіоні сучасної бази. Два роки тому у Дніпрі після реконструкції відкрили універсальний легкоатлетичний стадіон «Олімпійські резерви». Він став першим майданчиком, який підходить одночасно для декількох видів змагань із легкої атлетики. Є сучасні бігові доріжки, сектори для метальників молота, диска, списа. А ще там – одне з кращих в Україні футбольних полів зі штучним покриттям.
– Майже 30 років не мали нормальної бази для тренувань. Після відкриття стадіону результати не забарилися. У 2018-му наші вихованці привезли з юнацької олімпіади три «золота», – сказав віце-президент федерації легкої атлетики Дніпропетровської області Олександр Охрименко. – Тепер із нетерпінням чекаємо на криту арену, щоб було де тренуватися й у зимовий період.
Величезну криту арену зводять на місці пустиря. На фініші – перша черга будівництва. Вже готовий каркас 6-поверхової споруди. Наразі будівельники облаштовують стіни, монтують підлогу на 1-му поверсі. Споруда матиме фасад у стилі хай-тек. Його облаштують високоякісною алюмінієвою плиткою. «Візитівкою» стануть величезні вітражі. Багатошарові, зсередини – із загартованого скла, що не боїться ударів. Підрядники кажуть, міцність таких вікон – у 4 рази вища за звичайні.
Головна «родзинка» всередині – величезна спортивна зала. Площа – тисяча квадратних метрів. Висота – близько 15 м. Там розташують 8 кортів для бадмінтону, сектори для гри в теніс, волейбол, баскетбол. Будуть і трибуни на 300 місць.
На інших поверхах будівлі облаштують залу для боротьби та боксу, тренажерку. А ще – тренерські, суддівські, роздягальні та душові. Сауну, масажну, кімнати відпочинку і релаксації. Проектом передбачили і зону для проведення допінг-контролю під час міжнародних змагань.
Поруч із критою ареною зводять двоповерховий Олімпійський будинок. Стіни споруди готові. Підрядники вже утеплили покрівлю, зараз встановлюють вітражі. Невдовзі облицьовуватимуть фасад. Візитівкою адмінбудівлі буде великий скляний ґанок у формі півкола. Всередині облаштують великий конференц-зал, музей олімпійської слави, медіацентр, тренерські, роздягальні та душові.
– На відкриття спорткомплексу чекаємо із нетерпінням. Нам конче потрібні зали для тренувань та занять, – сказав тренер училища фізичної культури, заслужений тренер України Віктор Олейник. – Хлопці та дівчата подають великі сподівання. Так, маємо двох олімпійських чемпіонів у метанні молота – серед спортсменів до 18 років. Зазвичай їздимо тренуватися до Польші, Португалії, Турції. Там шикарні бази! Дуже сподіваємося, схожу матимемо й у себе вдома.
Нагадаэмо, нині на Дніпропетровщині триває будівництво і реконструкція понад 20 спортивних об’єктів.

Поделиться: