У Дніпрі знову запрошують на благодійну барахолку «Райський сад»

6 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі знову запрошують на благодійну барахолку «Райський сад» отключены

14-15 грудня у Дніпрі вже втретє відбудеться квіткова барахолка «Райський сад», кошти від якої підуть на підтримку відділення анестезіології Центру матері та дитини ім. професора Руднєва.
Організатором заходу традиційно виступає Біржа благодійності «Добродій». На відвідувачів чекає грандіозна виставка-продаж рідкісних домашніх квітів в горщиках, які додадуть затишку і гармонії вашому будинку чи офісу. Також у рамках барахолки буде діяти Різдвяний ярмарок, де кращі майстри Дніпра представлять свої творчі вироби й проведуть майстер-класи для дітей і дорослих.
Цьогорічна мета квіткової барахолки «Райський сад» – зібрати 150 000 гривень для купівлі життєво необхідного обладнання у відділення анестезіології Центру матері та дитини ім. професора Руднєва. Це багатофункціональний монітор пацієнта ВМ800D – прилад для постійного контролю параметрів життєдіяльності тяжкохворих дітей, включаючи новонароджених. А також пристрій обігріву пацієнтів Bair Hugger – перша в світі конвекційна система, розроблена для температурного регулювання до, під час і після хірургічних операцій. Завдяки цьому обладнанню дніпровські медики зможуть своєчасно й ефективно надавати допомогу хворим дітям різного віку.
Виставка-продаж «Райський Сад» буде проходити на першому поверсі Конкорд Банку, за адресою: Дніпро, пл. Троїцька,2, 14-15 грудня з 10:00 до 20:00.
Також на Біржі «Добродій» вже відкрито проєкт збору коштів для відділення анестезіології Центру матері та дитини ім. професора Руднєва: http://248.dp.ua/projects/734, тож підтримати цю добру справу можна вже сьогодні.

Поделиться: