У Дніпрі вперше пройде міжнародний туристичний форум Dnipro Expo

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі вперше пройде міжнародний туристичний форум Dnipro Expo отключены

Семінари та дискусії, виставки та презентації, – у Дніпрі вперше відбудеться міжнародний форум з туризму та гостинності Dnipro Expo-2020. Він проходитиме 12 березня у КДЦ «Менора».  

– Міжнародний форум – ключова подія у сфері туризму та гостинності. Захід такого рівня вперше пройде на Дніпропетровщині. Разом зберуться представники навчальних закладів, роботодавці у галузях готельно-ресторанного бізнесу, економіки, маркетингу та сфери розваг з України, Болгарії, Польщі. Паралельно з обговореннями 12 березня проходитиме й виставка туристичних можливостей регіону, де усі охочі зможуть познайомитися з пропозиціями провідних туроператорів та агентств, – сказали в обласному департаменті економічного розвитку.

Під час форуму працюватимуть чотири дискусійні панелі. Організатори пропонують обговорити такі теми – «Розвиток сільського туризму», «Турист 2020. Інновації в роботі турагента», «Майбутні фахівці з розвитку туризму», «Гість 2020. Комунікаційні можливості». Об’єднані територіальні громади області презентуватимуть найцікавіші туристичні локації та маршрути.

Також відвідувачі зможуть взяти участь в інтенсивах за різними професійними напрямками. Зокрема, для школярів проведуть заняття з вивчення іноземних мов та розкажуть, як побудувати кар’єру в туризмі.

Туристичний форум пройде за адресою: м. Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26. Деталі – за телефонами: (097) 447 39 23, (066) 547 34 58 або на сайті: https://dniproexpo2020.jimdosite.com/.