У Дніпрі відомі артисти дали благодійний концерт

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відомі артисти дали благодійний концерт отключены

Зірки української естради провели безкоштовний концерт для АТОвців, волонтерів і медиків, які рятують життя пораненим. На сцені театру опери та балету Дніпра запалювали телеведучий Олександр Педан, учасник гурту «ТНМК» Фоззі і переможець талант-шоу «Х-фактор» Дмитро Бабак.

– До Дніпра завітав любительський футбольний клуб «Маестро», який об’єднує українських зірок. Тут у них насичена програма. Спочатку – концерт, потім – товариський матч. У глядачах – АТОвці та їхні рідні, волонтери, медики. Ті, хто щодня допомагає боронити незалежність України, – розповів заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.
На сцену вийшли учасник гурту «ТНМК» Фоззі, співаки Олександр Павлик та Сашко Положинський, гурт «Козак сістем», переможець шоу Х-фактор Дмитро Бабак, фіналіст шоу «Україна має талант» гурт «Дабл лайф». Ведучим концерту був шоумен Олександр Педан.
– У Дніпрі завжди гостинно та патріотично. Ми приїжджаємо сюди, як до себе додому. Маємо за честь провести концерт для лікарів, волонтерів та АТОвців, які продовжують робити свою надважливу справу. Ми спробуємо їх розрадити та підняти настрій, – сказав шоумен.

Загалом на концерт завітали понад 700 людей.
– Приємно відвідати такий захід. Концерт українських зірок – це велика підтримка для нас. Дуже вдячні організаторам!, – сказав АТОвець Євген Перетятько.
Після концерту учасники футбольного клубу «Маестро» зіграли товариський матч з представниками благодійного фонду «Народна армія».

Поделиться: