У Дніпрі відкрили фотовиставку, присвячену ветеранському бізнесу

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відкрили фотовиставку, присвячену ветеранському бізнесу отключены

У холі Дніпропетровської облдержадміністрації відкрили фотовиставку з серії «Заради них», яку присвятили ветеранському бізнесу. Головні герої світлин – АТОвці, що повернулися до мирного життя та започаткували власну справу.

– Для нас важливо підтримувати ветеранів та розповідати їх історії успіху. Зараз ми відкрили ще один розділ виставки «Заради них», – зазначила начальниця обласного управління з питань учасників АТО Наталія Шуліка.  – Повернувшись з фронту, ветерани переосмислюють сенс життя. Тішить, коли вони можуть одразу відкрити власну справу. Хочуть розвиватися. 

Героїв п’ять. Вони пройшли бізнес-тренінг від Міжнародної організації з міграції. Далі запропонували свої стартапи, а організація їх профінансувала.

-Я шістнадцять років прослужила в армії. Була телефоністкою, діловодом. Пізніше потрапила до зони АТО. Після демобілізації було найважче знайти себе. Хотілось займатися жіночою справою, – розповіла одна з героїнь виставки Олена Новікова. – Тож стала майстром з відновлення та реконструкції волосся. Планую відкрити власний бьюті-салон».

Ще один ветеран АТО/ООС Олексій Сухоруков перетворив свій невеликий плодово-ягідний сад на підприємство з виготовлення натуральних соків. Залишки пускає на вино. Продукцію реалізує в основному на Дніпропетровщині. Та є замовлення й з-за кордону.

Фотопроєкт «Заради них» започаткували три роки тому. Тематика зйомок щоразу різна.

– Працювати з військовими дуже легко та цікаво. Ми зустрічаємося, спілкуємося, робимо фотографії, – розповів фотограф Ігор Співак. – Цей проєкт знімали безпосередньо на бізнесових майданчиках наших героїв.

Фотовиставка працюватиме місяць у холі ДніпроОДА за адресою: м. Дніпро, пр. О. Поля, 1. Вхід вільний.