У Дніпрі відкрилася виставка, присвячена видатним жінкам

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відкрилася виставка, присвячена видатним жінкам отключены

19 лютого у холі Дніпровської міської ради відкрили виставку, присвячену видатним жінкам України. Вона складається з 28 картин-ілюстрацій до двотомника «Це зробила вона» та «Це теж зробила вона» – видання, що містить історії 100 українок, які зробили вагомий внесок у різні сфери життя країни та світу.

Книгу, презентовану на виставці, передадуть до Центральної міської бібліотеки.

-Ми маємо багато українок, які досягли успіху у своїх професіях, але про них, на жаль, дуже мало знають. У виданні ми розповідаємо ці історії та хочемо надихнути молодь на обрання тієї професії, яка їй до душі, і досягти у ній успіху, – сказав регіональний координатор програми «Жінки-лідерки» Національного демократичного інституту міжнародних відносин Євген Білик.

Окрім книги, організатори презентували збірки відривних листівок з ілюстраціями. П’ять комплектів буде розіграно серед відвідувачів виставки. Детальна інформація за посиланням.

-Серед тих жінок, які представлені на виставці, мені знайомі лише Ольга Кобилянська, Леся Українка та Соломія Крушельницька. Про інших, я, на жаль, нічого не знаю. Однак тут я довідалася, що в Україні була відома на весь світ жінка-снайперка. Мене це дуже вразило, – поділилася учениця 11 класу школи № 105 Катерина Байрак.

Виставка ініційована громадською організацією «Промінь Дніпро» за сприяння Національного демократичного інституту міжнародних відносин та за підтримки Дніпровської міської ради.

Експозиція працюватиме до 4 березня. Вхід вільний.