У Дніпрі відкрилася найбільша жива ялинка міста

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відкрилася найбільша жива ялинка міста отключены

У п’ятницю, 21 грудня, у парку Лазаря Глоби у Дніпрі відкрилася найбільша у місті жива ялинка. Для її створення використали понад 12 тисяч гілок. Висота ялинки – 26 метрів. Також вона обладнана обертовим механізмом. На урочисте відкриття завітали декілька тисяч містян. Деякі прийшли цілими родинами.

– Традиційну новорічну ялинку у парку Глоби прикрашають близько 500 різноманітних іграшок – це найбільша кількість у нашому місті. Ми намагалися зробити для дніпрян справжнє свято, щоб у кожного з’явився новорічний настрій, – зазначив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.
Родзинкою свята стала казкова феєрія-мюзикл «Відважне серце та чотири королівства». Це оригінальна постановка із використанням спеціальних світлових ефектів. Крім цього, для гостей з окремою видовищною програмою виступив Театр вогню «Аделаїда» та зіграв легендарний військовий оркестр 194-го понтонно-мостового загону Державної спеціальної служби транспорту України.
Ірина прийшла на свято разом із донькою Дашею. Каже, що сьогодні на сцені виступали улюблені герої її дитини, тож дуже задоволені заходом.
– Сьогодні тут, у парку, організатори створили справді казковий настрій. Дуже цікава сучасна постановка на сцені, донечці дуже сподобалось. А ялинка, як завжди, дивовижна! – сказали дніпрянки.

Поделиться: