У Дніпрі відбувся Велодень

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбувся Велодень отключены

25 травня у Дніпрі відбулося найпопулярніше спортивне свято серед велосипедистів – «Велодень 2019». Перед стартом учасники влаштували флешмоб, утворивши напис «VELODNIPRO». Колона велосипедистів рушила від Фестивального причалу. Маршрут пролягав по Січеславській Набережній до Тунельної балки.

Цього року велопробіг зібрав близько 6 тисяч учасників різного віку. До заходу приєдналися і професіонали, і любителі.
– Велодень у такому масштабному форматі проводимо вже четвертий рік поспіль. Місто організувало патрульний і медичний супровід для цілковитої безпеки велосипедистів. Це спортивне свято популяризує серед містян здоровий, активний спосіб життя та, зокрема, велоспорт. Щороку учасників Велодня стає дедалі більше, тому проводитимемо його у місті і в майбутньому, – сказав заступник міського голови Олександр Шикуленко.
Після фінішу на всіх учасників велопробігу чекала спортивно-розважальна програма з тематичними конкурсами та змаганнями, серед яких – крос-кантрі й перегони. Для переможців підготували подарунки та призи від спонсорів.
– Нинішній Велодень у Дніпрі є особливим, оскільки відзначаємо ювілей. Рівно 15 років тому зародилося це свято, яке у 2004 році розпочалося з громадянської акції «День поваги до велосипедистів», – розповів керівник Дніпровської асоціації екстремального спорту Максим Семенов.
Серед тих, хто долучився до велопробігу, – дніпрянин Влад із 14-річним сином Тимуром.
– Велоспортом захоплююсь як любитель. Подобається саме цей вид спорту, оскільки фізично працюєш, а голова відпочиває. Таке спортивне свято важливо проводити, тому що це розрядка, емоції, драйв. Беру участь у Велодні вже втретє і вважаю це гарною традицією, – сказав чоловік.
Нагадаємо, Велодень – свято, яке відзначають велосипедисти України наприкінці травня. Зазвичай його проводять в останню суботу місяця.

Поделиться: