У Дніпрі відбувся флешмоб «Герої не вмирають»

4 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбувся флешмоб «Герої не вмирають» отключены

У Дніпрі вшанували пам’ять Небесної Сотні та влаштували патріотичний флешмоб «Герої не вмирають».

У ньому взяли участь курсанти ліцею митно-податкової справи з посиленою військово-фізичною підготовкою при Університеті митної справи та фінансів і курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, а також учасники Революції Гідності, студенти та жителі міста.

Ініціатором флешмобу виступили декілька громадських організацій, а також молодіжна рада Дніпра. Подібну інсталяцію робили й минулого року.

Увечері 20 лютого на площі Героїв Майдану представили інсталяцію з фотографій усіх загиблих героїв. Зі світлин склали напис «Герої не вмирають». Фото підсвітили тисячею лампадок, які запалили одночасно.

– Сьогодні ми шануємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, бо вони – приклад для всієї країни. На час подій на Майдані мені було 12 років, тож я не усвідомлював, які зміни відбуваються у державі, але ми повинні знати свою історію, особливо, коли вона твориться на наших очах, – сказав вихованець ліцею митно-податкової справи з посиленою військово-фізичною підготовкою при Університеті митної справи та фінансів Максим Кисельов.

Поделиться: