У Дніпрі відбувся фінал обласного талант-фесту «Z_ефір»

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбувся фінал обласного талант-фесту «Z_ефір» отключены

Тисячі учасників, сотні номерів, безліч репетицій, – протягом чотирьох місяців обдаровані діти Дніпропетровщини буквально жили талант-фестом «Z_ефір». Кращі з кращих виступили у грандіозному фіналі в Дніпрі. Попереду – гала-концерт.

– Кілька місяців фестиваль «Z_eфір» мандрував Дніпропетровщиною. Ми шукали найталановитіших дітей у 14 містах та селищах області. Члени журі оцінили сотні номерів й відібрали найкращі. Це було важко зробити. Ми ще раз переконалися – у нашому регіоні живуть неймовірно яскраві та цікаві діти, – розповіли у прес-службі ДніпроОДА.
Грандіозний фінал конкурсу «Z_ефір» відбувся у Дніпропетровській ОДА. На велику сцену вийшли найяскравіші учасники з різних куточків області. На розсуд журі представилимайже півсотні номерів. Із них обирали «зірочок», які сяятимуть на гала-концерті.
Вишуканим дефіле в незвичайних костюмах глядачів вражали учасниці театру мод «Шик» із Павлограда.
– Ми презентували авторську колекцію одягу «Шлях до мрії». Над нашими костюмами працювали цілий рік. Своїм виступом хотіли показати досконалість. Багато репетирували, тому розраховували пройти у фінал, – поділилася керівник театру Наталія Бадовська.
У вальсі на сцені кружляли юні танцюристи з дніпровського колективу «Грація».
– Не віриться, що ми у фіналі! Спочатку я думала, що ми не дійдемо навіть до півфіналу – у нас були деякі помилки. Але ми постійно вдосконалювалися і досягли мет», – прокоментувала учасниця колективу Ліза Єфремова.
Без слів – одними рухами. Про найгостріші проблеми сучасності глядачам розповіли учасники театру тіней «eLHaRa» з Покровського району. Номер артисти готували понад три місяці.
– За декілька хвилин ми показали «хвороби» людства: від забруднення природи до залежності від ґаджетів. Ми прагнули донести, що потрібно піклуватися про навколишнє середовище. Це має робити кожен житель планети, – пояснила учасниця театру Олена Радецька.
У перший день фіналу на сцені виступають артисти хореографічного, театрального та оригінального жанру. У другий – настав «зірковий» час для вокалістів та інструменталістів.
Гала-концерт переможців відбудеться наприкінці травня у Дніпрі.

Поделиться: