У Дніпрі відбудеться перша обласна спартакіада серед АТОвців із інвалідністю

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбудеться перша обласна спартакіада серед АТОвців із інвалідністю отключены

Легка атлетика, біг, плавання, пауерліфтинг і веслування, – ветеранів АТО з інвалідністю запрошують взяти участь в обласній спартакіаді. Вона відбудеться навесні у Дніпрі. Про це повідомила прес-служба ДніпроОДА.

Учасники змагатимуться у таких видах спорту: легка атлетика, біг на 100 і 400 м, стрільба з лука, веслування на тренажерах, пауерліфтинг, жим лежачи та плавання на 50 м вільним стилем. Одна людина зможе поборотися за першість максимум у двох категоріях.
Щоб приєднатися до змагань, треба заповнити анкету за посиланням (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScWlYErrJyDUr1X1zXqF8YwqygUbbabdI4ffQrpe5pFW3AH1Q/viewform?fbclid=IwAR2LNFIbLFMRe6NZf_VHWKeBji87x5YH6iXctbb9Uj6mfKfjVXZcl3jroLc). Реєстрація триватиме до 2 квітня. Учасникам обов’язково треба отримати довідку-дозвіл від лікаря на участь у спартакіаді.
Змагання стартують 6 квітня о 10:00. Відбуватимуться у спорткомплексі «Метеор» за адресою: м. Дніпро, вул. Макарова, 27А.