У Дніпрі відбудеться літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН»

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбудеться літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН» отключены

9 серпня о 19:00 у Дніпрі відбудеться літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН». Цього разу він пройде на новій локації просто неба (фестивальне містечко на Монастирському острові).

Цього сезону команда організаторів «КаВуНу» значним чином збільшила амбіції колись суто студентського чемпіонату.
– Проєкт «КаВуН» існує вже 21 рік. Він відомий на всю Україну. Я дуже радий, що зараз цей дніпровський проєкт набув нового формату та живе ще з більшим розмахом. Спеціальний гість літнього Кубка Антон Лірник – український шоумен, сценарист, телеведучий, музикант, учасник «Дуету Чехова» («Comedy Club Ukraine»), режисер і продюсер. Ведучим проєкту є відомий експредставник «Кварталу-95» Денис Манжосов. Редактор шоу Володимир Борисов – титулований гуморист, актор команди «Днепр», редактор Одеської Ліги Сміху, – каже керівник художньої ради при міському голові Григорій Гельфер.
Літній Кубок «КаВуН-2019» має щаблистий відбір гумористичних команд, які подали заявки на його участь. Всього таких команд зареєструвалося 16. Вони з Дніпра, Харкова, Києва, Одеси, Запоріжжя та інших міст України. Окрім основної програми шоу напередодні – 8 серпня – у парку Сагайдак відбудеться відбірний тур «КаВуН-battle» за участю всіх зареєстрованих команд, кращі з яких зможуть виступити на головному заході проєкту 9 серпня на Монастирському острові.
– Дев’ятого серпня на Монастирському острові виступлять 10 кращих команд. Ми впевнені, що усі гості отримають величезний заряд позитивної енергії. Ми запросили команди топ-рівня. Серед учасників шоу будуть такі титуловані гумористичні команди як: «Інародний театр абсурду «Воробушек» (м. Харків), «Мініпанки» (Україна), «Любимый город» (м. Харків), «Юность» (смт. Ширяєве). Журі шоу традиційно складається з відомих медійних персон. У літньому Кубку «КаВуН-2019» сформовано новий склад зіркових членів журі. Тож, чекаємо на усіх 9 серпня на Монастирському острові», – зазначив директор шоу «КаВуН» Євген Поляруш.
Автор та актор команди «Інародний театр абсурду «Воробушек» В’ячеслав Кедр каже, що з нетерпінням чекає на виступ на літньому Кубку «КаВуН».
– Нам дуже цікаво приїхати та поділитися своїм досвідом з іншими командами. Крім цього, із задоволенням виступимо на такій незвичній локації». Журі визначить кращу команду літнього Кубка гумористичного шоу «КаВуН», яка отримає головний приз проєкту – 15 тисяч гривень.

Поделиться: